Segafredo

Nejlepší kavárna je u vás v kanceláři

bg_img

O nás

Současnost mezinárodního koncernu MASSIMO ZANETTI BEVERAGE GROUP  

Mezinárodní koncern vznikl na základě rodinné tradice. Po několik generací rodina současného majitele a prezidenta společnosti pana Massima Zanettiho prodávala kávu. Jeho dědeček i otec obchodovali se zelenou kávou. A on byl první z rodiny, kdo začal vyrábět a prodávat kávu praženou. Před více než třiceti lety založil Massimo Zanetti svoji první pražírnu v severoitalské Bologni. Přes nelehké začátky rozšířil postupně společnost Segafredo Zanetti do velikosti mezinárodního koncernu pod názvem MASSIMO ZANETTI BEVERAGE GROUP s 46 dceřinými distribučními společnostmi nejen v Evropě, ale také v Jižní Americe, USA, Asii a v Austrálii.

Úspěch značky SEGAFREDO ZANETTI je založen na těchto třech základních pilířích: tradiční receptuře pražení, kvalitě kávové směsi a její výsledné harmonii chuti a aroma a v neposlední řadě na prosazovaní a rozvíjení kultury espressa i za hranicemi Itálie. 

Do České republiky přináší italskou kávovou kulturu již od roku 1994 společnost Segafredo Zanetti CR. Od roku 2006 provozuje také Školu kávy, která vítá zájemce o baristické kurzy z řad personálu gastro provozoven, ale i kávové nadšence.

V roce 2014 rozšířila společnost Segafredo Zanetti CR nabídku svých fairtradových produktů o novou řadu kávy značky Tik Tak, Organica Eko Dark Roast a fairtradových čajů stejnojmenné značky. Kávová zrna certifikovaná organizací Fairtrade byla vypěstována pod přísným dozorem, aby splňovala a dodržovala kritéria daná touto organizací. Farmáři dostanou za kávu, kterou vypěstují a prodají společnosti Segafredo Zanetti, spravedlivě zaplaceno, což jim zlepší jejich životní situaci. Z utržených peněž mohou zaplatit nejen školné svým dětem, ale i zdravotní péči celé rodině.

SEGAFREDO ZANETTI má zajištěnou naprostou kontrolu nad kvalitou ve všech fázích pěstování a zpracování kávy, přes pražení, balení až po její přípravu na kávovaru pro koncové zákazníky. Od kávového zrnka až po šálek kávy, po celou dobu této dlouhé cesty kontrolují kvalitu produktu odborníci společnosti SEGAFREDO ZANETTI tak, aby si na jejím konci mohl zákazník vychutnat originální italské espresso - il vero espresso italiano.

Tým společnosti Segafredo Zanetti CR

 

 


 
shop
Váš počet bodů je: 15
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace